Kalila%20logo%20(1)_edited.png

Lisainfo ja registreerimine kalilaoriental@gmail.com
Ei tea milline tund sulle sobiks? Lühidad kirjeldused erinevate trennide kohta allpool ⇓

Koduka tunniplaan  copy copy copy (2).png
KÕHUTANTS ALGTASE

Kõhutantsu algtaseme trennis õpime baastehnikat ja lihtsamaid kombinatsioone. Õpime ära ka mõne lihtsama tantsu! Treening mõjub hästi koordinatsioonile, rühile ja kehahoiakule. 

Varasem tantsukogemus, vanus ja treenitus ei ole oluline ning tundi on proovima oodatud kõik!

KÕHUTANTS EDASIJÕUDNUD

Kõhutantsu edasijõunute trennis õpime keerulisemaid tehnilisi elemente ja kombinatsioone. Keskendume ka korrektsele kehahoiakule ja isolatsioonile. Õpime erinevaid kõhutantsu stiile ning koreograafiaid.
Edasijõudnute tunnid sobivad sulle kui oled juba baastehnika omandanud!

ERATUNNID

Eratunnid sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Eratunnis on võimalik keskenuda just Sind huvitavale teemale ning saada vahetut tagasisidet õpetajalt. Eratunnis on võimalik tegeleda nii tehnika harjutamise kui ka koreograafia lihvimisega

Koos eratunniga on võimalik endale tellida personaalne koreograafia.

SHOWGRUPP
KÕHUTANTSUST KAUGEMALE

Showgruppi Kõhutantsust Kaugemale on oodatud  varasema kõhutantsukogemusega tantsijad, kelle hing ihkab lavale.  Nendes trennides õpime tehnikat ja koreograafiat, millega esineda. Aga lisaks kõhutantsule ka üldisemat tantsutehnikat.
Ühe lausega - läheme kõhutantsust kaugemale ning siis ringiga ja uute oskustega tagasi kõhutantsu juurde! Eksperimenteerime koos!

LÄHIS-IDA
TANTSUD MEESTELE

  Lähis-Ida meeste tantsude tunnis tutvume erinevate folkloorsete tantsudega erinevatest Lähis-Ida piirkondadest, õpime tantsutehnikat ning sammukombinatsioone ja ka mõne tantsu. Tundi on oodatud erinevas vanuses mehed, sest kõik tantsud on kohandatavad ning eelnev tantsukogemus pole üldse oluline!

FITFLOW
NAISELIK JÕUTREENING

FitFlow on naiselik tantsuline jõutreening. See on segu tantsust, jõutreeningust, pilatesest ja joogast. Kokku üks mõnus liikuvust, lihasvormi je enesetunnet ning kehatunnetust arendav treening. Eelnev tantsukogemus pole vajalik!