top of page
Kalila%20logo%20(1)_edited.png

Aastal 2023 toimuvad treeningud Tallinnas DanceAct Tantsustuudios, Kalila Stuudios ning tantsu- ja kultuurikodu MODUSes ning Hiiumaal tantsutrupis Sukar.

Lisainfo ja registreerimine kalilaoriental@gmail.com
Ei tea milline tund sulle sobiks? Lühidad kirjeldused erinevate trennide kohta allpool ⇓

Koduka tunniplaan  copy copy copy copy.png
KÕHUTANTS ALGTASE

Kõhutantsu algtaseme trennis õpime baastehnikat ja lihtsamaid kombinatsioone. Õpime ära ka mõne lihtsama tantsu! Treening mõjub hästi koordinatsioonile, rühile ja kehahoiakule. 

Varasem tantsukogemus, vanus ja treenitus ei ole oluline ning tundi on proovima oodatud kõik!

KÕHUTANTS EDASIJÕUDNUD

Kõhutantsu edasijõunute trennis õpime keerulisemaid tehnilisi elemente ja kombinatsioone. Keskendume ka korrektsele kehahoiakule ja isolatsioonile. Õpime erinevaid kõhutantsu stiile ning koreograafiaid.
Edasijõudnute tunnid sobivad sulle kui oled juba baastehnika omandanud!

ERATUNNID

Eratunnid sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Eratunnis on võimalik keskenuda just Sind huvitavale teemale ning saada vahetut tagasisidet õpetajalt. Eratunnis on võimalik tegeleda nii tehnika harjutamise kui ka koreograafia lihvimisega

Koos eratunniga on võimalik endale tellida personaalne koreograafia.

PROJEKTIGRUPP

Projektugrupi treeningud toimuvad 1 korral nädalas ning on mõeldud tõeliselt motiveeritud tantsijatele, kes tahavad ennast veelgi edasi arendada ja osaleda huvitavates projektides.

Uus projektigrupp alustab veebruaris ning teema avalikustame peagi!

LÄHIS-IDA
TANTSUD MEESTELE

  Lähis-Ida meeste tantsude tunnis tutvume erinevate folkloorsete tantsudega erinevatest Lähis-Ida piirkondadest, õpime tantsutehnikat ning sammukombinatsioone ja ka mõne tantsu. Tundi on oodatud erinevas vanuses mehed, sest kõik tantsud on kohandatavad ning eelnev tantsukogemus pole üldse oluline!

FITFLOW
NAISELIK JÕUTREENING

FitFlow on naiselik tantsuline jõutreening. See on segu tantsust, jõutreeningust, pilatesest ja joogast. Kokku üks mõnus liikuvust, lihasvormi je enesetunnet ning kehatunnetust arendav treening. Eelnev tantsukogemus pole vajalik!

bottom of page