top of page
Kalila%20logo%20(1)_edited.png

Tantsushow

Soovid enda pidu vürtsitada särava kõhutantsushowga?

Kõhutantsushow on suurepärane üllatus sinu peo külalistele – sünnipäev, juubel, firmapidu, jõulupidu, uusaastapidu, pulm, festival jne. Kõhutantsuprogrammis kasutatakse erinevaid põnevaid tantsuvahendeid – shamadan ehk peas käiv küünlajalg, tiivad, sallid, lehvikloorid, mõõk, tsimbalid ja palju muud huvitavat! Tantsuprogrammi lõpus on võimalus tantsima kutsuda ka peokülalised - õpime paari loo jooksul ära mõned lihtsamad sammud ning proovime, kuidas ja kas kõhud tantsivad!

Kõhutantsuõpetus pruudile ja külalistele tüdrukuteõhtul! Müstiline, sensuaalne ja salapärane – ärata enda naiselikkus! Põhjalikum tantsuõpetus on hea võimalus lisada põnevust ka näiteks sünnipäevapeo programmi!

Soovid enda people rohkem tantsijaid – võta ühendust ning sinu people lisavad värvi Tantsutrupp Zahira tantsijannad. Pakume erinevaid stiile – kõhutants, brasiilia samba, Bollywood, glamuuri show, mustlastants, hispaania , mix program, jõulu-eri, tantsuõpetus jne.

Oma peole saab tellida ka erinevate rahvaste tantsude programmi - Kalila teeb koostööd rahvatantsurühm Uppsariga! Eesti, India, Türgi, Vene, Montenegro, Moldova, Tšiili ja teiste rahvaste tantsud toovad teie ette karismaatilised Uppsari tantsijad koostöös Kalilaga!

Keskmise kõhutantsuprogrammi pikkus on 15-20 minutit. Võta ühendust ja leiame just sinu üritusele kõige sobivama programmi. Küsi hinnapakkumist vastavalt oma üritusele!

Kalila-OrientalTango.jpg
Kutsu esinema või õpetama!

Aitäh! Võtan Sinuga peagi ühendust!

bottom of page