Kalila%20logo%20(1)_edited.png

Minust

Mina olen Kalila ehk Kirsi Mari Lepik. Olen vabakutseline tantsija, koreograaf ning tantsuõpetaja. Tegutsen õpetajana erinevates stuudiotes ja koolides üle Tallinna. 

Tantsimisega alustasin juba 3-aastasena ning kõhutantsuga viis elu mind kokku 2005. aastal kui olin veel 9-aastane. Sellest ajast peale on kõhutants saanud minu elu lahutamatuks osaks. 

Kõhutantsutrennide juhendamist alustasin 2010. aastal ning praeguseks olen õpetamas käinud erinevates paikades üle terve eesti ning ka välismaal. Igapäevaselt juhendan ma idamaise tantsu ja kõhutantsu treeninguid DanceAct Tantsustuudios, Tallinna Rahvaülikooli Pelgulinna Majas, Zahira Tantsustuudios ning tantsu- ja kultuurikodu MODUSes. Minu juhendamisel tegutseb ka showgrupp Kõhutantsust Kaugemale, mis koosneb kõhutantsu entusiastidest kellega lihvime nii kõhutantsu tehnikat kuid täiendame ennast ka erinevate tantsutehnika tahkudega üldisemalt. 

Tantsutundides on minu jaoks oluline õige ja turvaline tantsutehnika aga ka mõnus emotsioon, mille sa tunnist saad!

Olen käinud võistlemas mitmetel idamaise tantsu võistlustel nii Eestis kui välismaal ning võitnud mitmeid auhinnalisi kohti. Võistlustel on edukad olnud ka minu loodud ja juhendatud koreograafiad (näiteks II koht harrastajate kategoorias Rahvusvahelise Idamaise Tantsu Festivali konkursil Eestis 2019 ja I koht harrastajate kategoorias Layali Dance Festivali võistlusel Rootsis 2020).

Tegutsen tantsija ja koreograafina tantsutrupis Zahira ning tegelen Eesti idamaise tantsu maastiku arendamise ning ürituste korraldamisega Eesti Idamaise Tantsu Koja naiskonnas.

Minu tantsutaust on kirju ja mitmekülgne - lisaks kõhutantsule olen ennast täiendanud paljude erinevate tantsustiilide alal (ballett, kaasaegne tants, jazz-tants, karaktertants, Eesti rahvatants jne) ning mul on ka koreograafia magistrikraad Tallinna Ülikoolist ning tantsuspetsialisti kutsetase 7. Lisaks jätkan enda täiendamist erinevate tantsustiilide kursustel ja workshopidel nii Eestis kui välismaal ning leian, et tantsumaailmas on alati võimalik edasi areneda ning midagi uut juurde õppida.

 

Kõhutantsu juures paelub mind kõige rohkem muusika erinevad variatsioonid, liigutuste mitmekesisus ja tantsides muusikaga üheks sulamise tunne. Samuti see, kuidas üks tantsustiil saab samal ajal olla väga pehme ja naiselik aga ka terav ning jõuline. 

 

Lisaks kõhutantsutrennidele juhendan igapäevatööna ka 2-6-aastaste laste tantsutrenne erinevates Tallinna lasteaedades ning annan loovtantsu tunde 1.-4. klassi õpilastele.

Kõhutantsu esinemistele lisaks olen ka kaasaegse balleti trupi Goltsman Ballett liige ning selles koosseisus olen tantsinud erinevates etendustes nii Tallinnas kui ka üle Eesti (Casanova 2016, Alice Imedemaal 2018, Siddhartha 2019).

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
_DSC4605_Sven Tupits (Fotogeen).jpg

Meediakajastused

Huvitaja - Vikerraadio. Idamaiste  tantsude võlu ja valu.

Saates on külas tantsuõpetajad, idamaiste tantsude tundjad Sandra Vokk ja Kirsi Mari LepikSaatejuht on Krista Taim.

 

Terevisiooni saade 

 Alates 00:59:56

•ETV Pluss saade ТВой вечер - Baladi Beauty ja Desert Secret

Esinemine kollektiiviga Saphire

RaksEstonia artikkel

„Kas on võimalik tantsides muusikaga üheks saada?
Improvisatsiooni võlu ja keerukus“

RaksEstonia artikkel

“Idamaisel tantsul on Eestis tulevikku”
Ülevaade uurimistööst “Idamaine tants Eestis”

•Intervjuu väljaandele Всё Всегда Везде

Alates 8:30. Võistlusel Queen of The Piramid 2015 Riias.